top of page
HATİ.jpg
hatice copy.jpg

Av. Hatice ALTINBİLEK

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Çalışma hayatına başladığı 2014 yılından bugüne dek hukuki ihtilafların çözümünde butik ve müvekkil bazlı avukatlık hizmeti vermeyi kendine görev edinmiştir.

Aslen Erzincanlı olup; uluslararası siyasi ve diplomatik ilişkiler kapsamında hukuki sorumluluk bazında Türkiye’nin en prestijli hukuk ofisinde çalışmaya başlamıştır. Bu doğrultuda Türkiye’nin önde gelen avukatlık ortaklıklarında uzun yıllar uyuşmazlıkların çözümünde başarı ile yer almıştır.

İş hayatı boyunca analitik düşünme, gözlem ve deneyimleri sonucunda; çalışma hayatına ilişkin eksiklikleri, sorunları çok iyi şekilde analiz etmiştir.

 

Bu nedenle bir hukuk bürosundan ziyade müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde aktaracak, onları koruyacak, sürekli gelişmeleri takip edeceği bir avukatlık anlayışı ile 2016 yılından itibaren Ataşehir / İstanbul’da bulunan ofisinde bağımsız olarak müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Ofisimiz, uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında son derece olumlu sonuçlar alarak bu alanda da güvenilir bir büro olarak öne çıkmaktadır

Hukuk; herkesçe bilindiği üzere adeta bir derya deniz gibidir, müvekkillerimize layıkı ile hizmet verebilmek, haklarını en iyi şekilde savunabilmek, gelişmeleri, değişiklikleri kusursuz şekilde takip edebilmek adına büromuz olarak kendimize sınırlı şekilde çalışma alanları belirledik, bu doğrultuda  ÇALIŞMA ALANLARIMIZ DIŞINDA TARAFIMIZCA DAVA KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

FALİYET ALANLARIMIZ

Sigorta

Hukuku

Gayrimenkul

Hukuku

Ticari Sözleşme

ve Danışmanlık

İcra ve İflas

Hukuku

Ceza

Hukuku

İş

Hukuku

bottom of page